Auto Palace Spořilov s.r.o.

Auto Palace Spořilov s.r.o.

AUTO PALACE Spořilov

 

Autorizované prodejní a servisní středisko AUTO PALACE Spořilov Vám předkládá ucelenou nabídku vozů Mazda, Ford, Volvo, Nissan, Hyundai, Mitsubishi a nově i Opel.  

Všechny modely uvedených značek si můžete prohlédnout v reprezentativních showroomech o celkové rozloze cca 3.200 m2 prodejní plochy. K dispozici Vám je rovněž odpovídající technologické zázemí našich značkových servisů včetně klempířské dílny, lakovny a bohaté nabídky náhradních dílů a doplňků všech uvedených značek.

AUTO PALACE však nabízí svým zákazníkům mnohem více. Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami doporučí optimální variantu financování vozu včetně pojištění a zařídí i jeho registraci. Podstatnou výhodou skupiny AUTO PALACE je silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody v počtu desítek i stovek vozů.

Naši zákazníci si rovněž mohou vybrat z nabídky cca 400 kvalitních ojetých vozů s doloženou historií, které nabízíme v autosalonu ojetých vozů - AutoPoint. Každý vůz před prodejem projde podrobnou technickou prohlídkou a jako důkaz spolehlivosti je novému majiteli poskytnuta nadstandardní roční záruka.

Širokou nabídku našich služeb doplňuje  autopůjčovna RentPoint, která je jednou z největších na českém trhu. Zákazníkům je k dispozici na 300 vozů všech kategorií.

 

Skupina Auto Palace zahájila svou činnost na našem území v roce 1991 jako importér a prodejce automobilů značky Mazda a dnes patří mezi tři nejvýznamnější dealery na trhu. Za 26 let působení na českém a slovenském trhu skupina prodala 128 543 vozů.

 

 

 

 

Kontaktní formulář

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností AUTO PALACE Spořilov s.r.o., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.